Granit, z którego wytwarzane są nasze nagrobki granitowe, tablice napisowe, wazony granitowe jak i płytki granitowe jest najwyższej jakości. Nie ma nic bardziej eleganckiego i trwałego niż granit i dlatego gwarantujemy jakość naszego granitu na piśmie.

Nagrobki Lublin

Szanowni Państwo,

 

Kamieniarstwo CK Granit posiada w swojej stałej ofercie ok. 50 sztuk różnego rodzaju nagrobków z granitu dostępnych w naszej ekspozycji w Cedzynie. Ponadto ciągle realizujemy indywidualne, wyszukane koncepcje klienta, które mogą Państwo obejrzeć na zdjęciach w naszej galerii prac - kliknij tu.

Oferujemy państwu nagrobki pojedyncze, podwójne, dziecięce z takich granitów jak:

Brąz królewski, szwed, monte pink, absolute black, jet black, impala, tarn, tolkovski, strzegom, kuppam green, hassan green i wiele innych.

Ponadto wazony granitowe, kulowazony, tablice nagrobne, lampiony oraz inne elementy zdobiące nekropolie.

 Nagrobki produkowane i montowane są przez wykwalifikowanych pracowników z wieloletnim doświadczeniem co gwarantuje imponujący efekt końcowy. Nasze produkty objęte są gwarancją.

Zapewniamy, że prace na cmentarzu wykonywane są przez fachową ekipę ze szczególnym zachowaniem szacunku dla zmarłych i z poszanowaniem okolicznych nekropolii.

Zapraszamy do skorzystania z zakładki

GALERIA (kliknij tu)

gdzie znajdziecie państwo różne wzory nagrobków oraz już zrealizowane projekty.


NASZE REALIZACJE - kliknij tu !


GALERIA NAGROBKÓW PODWÓJNYCH - kliknij tu !


GALERIA TABLIC NAGROBNYCH - kliknij tu ! 

tworzenie stron www www.amill.pl